Zeer groot en zwaar rapporteur, waarschijnlijk Duits, circa 1700.Zeer mooie gebruikssporen. Gesleten armband aan de onderkant.De foto's dienen als beschrijving. Andere foto's op aanvraag.Afmetingen 27 cm x 14 cm.De pinnules moeten worden gerestaureerd.Verzending van het instrument buiten de Europese gemeenschap is niet toegestaan.Zorgvuldige verpakking.