Golden Boy (2000-2025) – "COLORS OF LOVE" – Origineel straatkunstschilderij (1/1)Voeg aan uw collectie een zeldzaam werk toe van Golden Boy, een eeuwig jonge straatkunstenaar, wiens creaties al te vinden zijn op de veilingen van grote huizen (Sotheby’s, Christie’s, Artcurial) en in belangrijke privécollecties."COLORS OF LOVE: Hier is een jongetje, met een verfbus in de hand, schildert een hart op een muur voor een klein meisje. Symbool van onschuld en tederheid, vangt deze scène de magie van eenvoudige gebaren. Een werk dat de verwondering van de jeugd en de intensiteit van de eerste liefdesgevoelens vertelt."Een iconisch verzamelstuk dat naar verwachting nog waardevoller zal worden sinds het overlijden van de kunstenaar.Techniek : acrylverf en aerosols op doek galerie (doek reeds gespannen op houten spieraam)Afmetingen: 70 × 70 cmUniek origineel, gesigneerd op de achterzijde (1/1)Inclusief ondertekend echtheidscertificaatVeilige verpakking en verzekerde expresverzending, verzonden op dezelfde dag als betaling.Een perfect stuk voor liefhebbers van stedelijke kunst en investeerders in hedendaagse kunst.