3 Prachtige porseleinen Hummeltjes die bijpassend aan elkaar zijn. Het duo Hummeltje is als eerste uitgebracht en de 2 solo Hummeltjes zijn later uitgebracht als Exclusive Edition. De authenticiteit is bewaard gebleven maar toch zie je dat de solo Hummeltjes een minimale verfrissing hebben doorgemaakt.De beeldjes zijn in zeer goede staat maar het duo beeldje heeft zeer lichte craquele. Dit trio bestaat uit de volgende Hummeltjes;Nr 150 2/0 " Happy Days " #TMK 5Nr 557 " Strum Along " Exclusive Edition Nr 558 " Little Troubadour " Exclusive Edition De beeldjes worden zeer zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden. Wacht met betalen tot alle veilingen zijn afgelopen. Kavels kunnen samen verzonden worden.