Een in goede staat verkerend Hummel beeldje no 225, 'Mail is Here', TMK-4.Jongen op koets getrokken door paarden.Is volledig gemerkt op de onderkant.Het betreft een groot exemplaar (zie afmetingen).Heeft wat craquelé. Bekijk de foto's voor een goede indruk, deze maken onderdeel uit van de omschrijving.Deze hummel is een bijzondere fonds en een aanvulling voor elke verzameling.Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.