De bloemschatAfgewerkt in Don Julio Añejo tequila vaten.Dikke wolken aromatische kruidige rook eren de oude kunst van het tatoeëren, wolken die zich langzaam verspreiden in fluisteringen van verhalen. De zoete geur van rijpe pruimen blijft hangen, terwijl rokerige zwarte inkt een omtrek tekent van illustrouze voorgaande generaties die opstijgen naar legendarische hoogten. Elk kunstwerk is een kaart van historische overwinningen, ingeschreven op een levend doek.Neus: Een milde en verrassend directe neus, met een lichte bloemige grasachtigheid. Terwijl hij zich opent, krijgt men direct een citrusnoot van vers sinaasappelsap die richting appelsap neigt, al snel vergezeld door hints van amandelschilfers en een vleugje vanille. Meer weidegras-aroma's ontwikkelen het bloemige thema. De vanille-noot neemt iets toe bij een druppel water, verscholen tussen zoete weidegeuren.Mondgevoel: Zacht aangenaam van textuur en luchtig van smaak; in eerste instantie licht zoet, daarna ontwikkelt zich een citruszuur. Vervolgens fruitiger, met een heerlijk onverwachte rijke en ronde stijl, terwijl het licht droog wordt, met een levendige eikige kruidigheid. Smakelijk en gemakkelijk om puur te drinken en met water, wat de kruidigheid verzacht en de oorspronkelijke zoetheid terugbrengt.Afdronk: Middellange, rijk aan karakter, eindigt droog en pittig. Een scheutje water houdt de pittigheid prettig onder controle.