Ga naar de inhoud
Bekijk kavel bij Catawiki

Huidig bod

€ 1

Veiling loopt tot

8 februari, 20:21

In een goede vintage staat, een prachtige grote zware glazen fruitschaal met ingesloten luchtbelletjes van Nederlands glasontwerper Siem van der Marel (1944) voor Glasfabriek Royal Leerdam, periode jaren 80 / 90. Noot: Krasjes en vlekjes, vooral aan de onderkant en enkele bruine vlekjes in het midden aan de bovenkant, zie goed alle foto's voordat u gaat bieden.Afmetingen: Hoogte 8,5 cm x Diameter 30 cm.Gewicht: ca. 4,5 kg. Notitie:* Conditie passend bij de leeftijd en het gebruik, met de gebruikelijke gebruikssporen.* Bekijk de foto’s zorgvuldig voor een correct beeld van het aangeboden object en de exacte staat.* U koopt het artikel in de staat zoals weergegeven op de foto’s en formaten zoals vermeld in de omschrijving.* Onder voorbehoud van typefouten.* Mocht u na aankoop problemen ondervinden, neem dan altijd eerst contact op met de verkoper voordat u negatieve feedback plaatst, zodat samen naar een oplossing kan worden gezocht. Er is altijd een manier om eruit te komen.
- Uw object wordt zorgvuldig verpakt en goed verzekerd verzonden via PostNL Pakketten of een andere pakketvervoerder, binnen én buiten Nederland.
- Verzending naar EU-landen buiten het vasteland (zoals de Canarische Eilanden, Balearen, Sicilië, Corsica, Madeira, Frans-Guyana) dient vooraf te worden gecontroleerd.
- Bezoek ook onze Catawiki... lees verder bij Catawiki
Bekijk kavel bij Catawiki

Andere interessante kavels