Een unica vaas, transparant glas met een opgelegde witte glasdraad. Ontwerp en uitvoering Chris Jones bij Glasblazerij Leerdam 2001. Gesigneerd en gedateerd.Mooi stukje glaskunst van deze bekende meesterglasblazer uit zijn tijd in Leerdam.