Set antieke glaspanelen met vroege automobielen (1893–1907)Bijzondere en decoratieve set van twee ronde glaspanelen, voorzien van originele loden omlijsting en ophangketting. De panelen tonen prachtig gedetailleerde illustraties van iconische vroege automobielen, een eerbetoon aan het begin van de autogeschiedenis.- Pope-Waverley – 1907- Duryea – 1893 (een van de allereerste Amerikaanse auto’s)Diameter glaspaneel is ca. 15 cm. In nette staat. Normale gebruikssporen en krasjes op glas mogelijk gezien de leeftijd. Bekijk alle foto's goed om te zien wat u geleverd krijgt. Wordt goed verpakt, aangetekend en verzekerd verstuurd.