Zeer Stijlvol Elegante Vlaamse Loodraam Dit is een zeer stijlvol en authentiek Vlaamse loodraam, een prachtig stuk ambachtelijke kunst dat licht op een unieke manier filtert. Het is een sfeervolle toevoeging aan elk interieur.Het Loodraam:Vakmanschap: Het raam getuigt van traditioneel Vlaamse vakmanschap, waarbij met precisie stukjes glas in lood zijn gevat om een sierlijk patroon te vormen.Uiterlijk: Het raam heeft een elegant en tijdloos ontwerp. De kleuren en de geometrie zorgen voor een klassieke sfeer wanneer het licht erdoorheen valt.Toepassing: Ideaal voor decoratie in een raamopening, voorzetraam, of als een ingebouwd kunstwerk om licht en privacy te combineren.Details & Kwaliteit:Stijl: Traditioneel/Klassiek, zeer stijlvol en ambachtelijk.Materiaal: Glas en Lood.Herkomst: Vlaamse vakmanschap.Staat: Zeer stijlvol en in goede, vintage staat.Afmetingen (Hoogte x Breedte):Totaal: 43x36