Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

Giro Moxie Skibril Dames Zwart/Wit met Amber Goud &Geel Glas, Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven.Kavels van deze veiling worden alleen binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden binnen 5 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.Let op! Adreswijzigingen zijn niet meer mogelijk na sluiting van de veiling. , Doelgroep: VrouwenExacte kleuraanduiding: Amber GoudGewicht: 102 gFabrikant: GiroLand van herkomst: TsjechiëBreedte: 10 cmHoogte: 11 cmLengte: 20 cmExacte lenskleur: Amber GoudGlasvorm: CilindrischKenmerken van de bril: Antifog coatingKleurengroep vervangend glas: ZwartKleurniveaus: S0: Nacht (81-100%)Tint van de lens: GoudVervangend glas Kleuraanduiding van de fabrikant: Geel S0VLT: 84 %Exacte framekleur: BlackKleur van het frame: WitToepassingsgebied: SkiAntifog: JaCE markering: ZichtbaarColour Group: ZwartDubbele lens: NeeGepolariseerde lens: JaGeslacht: VrouwenHandelsnaam en contactadres van fabrikant of importeur in... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl

Andere interessante kavels