Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 16

Giro Jackson Mips Matte Green Skihelm, Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven.Kavels van deze veiling worden alleen binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden binnen 5 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.Let op! Adreswijzigingen zijn niet meer mogelijk na sluiting van de veiling. , Doelgroep: MannenLeeftijdsgroep: VolwassenenExacte kleuraanduiding: matgroenKleur: GroenGroep materialen: PlasticMateriaal: In-mould polycarbonaat / EPS voeringGewicht: 435 gFabrikant: GiroLand van herkomst: ChinaBreedte: 23 cmHoogte: 24 cmLengte: 30 cmGebruiksgebied: FreerideHelmmaat: SHelmuitrusting: In grootte verstelbareHoofdomtrek: 52 - 56 cmType ontwerp: Hard omhulselCE markering: ZichtbaarColour Group: GroenGeschikt voor type seizoen: WinterGeslacht: UnisexHandelsnaam en contactadres van fabrikant of importeur in EU: Kubus Sports Watergoorweg 79, 3861 MA NijkerkHead Circumference Helmet: 52 - 55.5 cmHelmconstructie: In-moldInclusief vizier: NeeJaar: NOOSMaat: SMaximale hoofdomtrek... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl

Andere interessante kavels