Elegante ladekast/secretaire uit de jaren 80. Italiaans ontwerp uit het begin van de jaren 80 van Umberto Asnago voor Giorgetti.Gemaakt van massief hout.Een licht gehoekte constructie met een concave voorkant, gekleurde gelakte en gefineerde houten oppervlakken, een zwart gelakte romp, poten en handgrepen. Uitgerust met tien laden en een neerklapbaar front, vier extra laden aan de binnenkant en 2 planken.Conditie: Zeer lichte gebruikssporen, oppervlakken met lichte schaafplekken, enkele krasjes.Dit meubelstuk verkeert in zeer goede vintage staat, gezien het gebruik en de leeftijd. Stevig en klaar om uw woonruimte te verfraaien, ideaal voor elke kamer in uw huis!