Bloemstilleven - gemengd boeket bloemen in een bol glazen vaasjeIn vlotte trefzekere stijl op doek gebracht, duidelijk de hand van een talentvolle kunstenaar.Harmonieus bloemboeket in levendige kleuren waar je blij van wordt.In bijpassende lijst in grijs en goud tinten (lijst 50 x 40 cm) die het schilderij (canvas 40 x 30 cm) extra charme geeft. In goede staat.De sprekende bloemen trekken de aandacht van de kijker en het gaat hierbij om klaprozen, lupinen en margrieten (zie laatste foto's ). Echte voorjaarsbloeiers die in het voorjaar de bermen opfleuren.Stijl: impressionisme / realismeOlieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.