Aangeboden wordt een authentieke vintage Gibson archtop jazz gitaar, gebouwd in de Verenigde Staten, naar schatting eind jaren 1947 – jaren 1960. Deze gitaar is een prachtig voorbeeld van Gibson’s klassieke archtop-bouw, met een single originele P-90 pickup, warm en dynamisch van klank, zeer geliefd bij jazz- en bluesmuzikanten. Specificaties Merk: Gibson Type: Archtop jazz gitaar Bouwperiode: ca. eind jaren ’47 – jaren ’60 Body: Hollow body met f-holes Pickup: Originele single P-90 Afwerking: Sunburst, originele nitrocellulose lak Herkomst: USA Staat De gitaar verkeert in goede en originele vintage staat: Originele lak met natuurlijke craquelé (checking) passend bij de leeftijd Originele hardware en stemmechanieken Geen zichtbare structurele breuken (zoals headstockbreuk) Normale gebruikssporen, krassen en patina conform leeftijd Elektronica functioneert naar behoren Alle slijtage is authentiek en leeftijdsgebonden en draagt bij aan het karakter van dit instrument. Klank & speelgevoel De P-90 levert een warme, open jazzklank met voldoende bite voor blues en roots-muziek. Zeer resonant unplugged en uitstekend inzetbaar versterkt. Verzending Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden met tracking. Internationale verzending mogelijk. Opmerking Dit is een origineel vintage instrument, geen reissue. Ideaal voor verzamelaars, jazzmuzikanten of liefhebbers van klassieke Gibson-gitaren.