Prachtige GE 525 fauteuil door Hans J. Wegner, geproduceerd door Getama in het begin van de jaren 1960 (1960 - 1965). Massief eiken frame met de karakteristieke afgeronde rugleuning van Wegner en strakke verbindingen. Bekleed met een lichtoranje wollen stof. Onder de zitting bevindt zich het gebrande Getama-stempel — typisch voor productie uit de jaren 1950 tot midden jaren 1960.Hiernaast biedt een zeldzaam retailerslabel van Bryssel Bolig (gemarkeerd met 'Nr. 114' en 'Nr. 28') een kijkje in het oorspronkelijke commerciële leven ervan. Bryssel Bolig was een gerespecteerde Deense retailer van interieur en meubels, actief tijdens de gouden eeuw van Danish Modern. Hun genummerde stickers werden gebruikt voor showroominventaris en speciale klantbestellingen, wat betekent dat deze stoel ooit te zien was in een interieur dat tijdens het hoogtepunt van Denemarks ontwerpbeweging werd samengesteld. Een Deens meesterwerk met een echt Deens verhaal! Conditie: Zeer goede vintage conditie met een warme patina en lichte leeftijdssporen. Licht waterschade aan de onderkant van de poten (licht donkerder), maar verder in perfecte staat.Een tijdloos en zeer verzamelwaardig Wegner-stuk.Afmetingen: H: 70 cm - B: 55 cm - D: 43 cm - Zithoogte: 43 cm