Dit prachtige traditionele Berber Marokkaanse tapijt uit Marokko is 100% handgemaakt door Berber-vrouwen uit het Atlasgebergte, met een bijzonder Marokkaans ontwerp dat voortkomt uit de verbeelding van Berber-vrouwen uit het Atlasgebergte, en het zal een verandering brengen in je huis.Conditie: uitstekend, nooit gebruikt, schoon, geen beschadiging, geen vlek.Materiaal: 100% wol berber tapijtDe BENI OURAIN-stam Marokkowasbare tapijt