Oud SNCF-poster origineel, lithografisch, op doek gespannen, 1946geïllustreerd door Gérard MonetDimensies: 100x62 cm zonder entoilage: 105x67.5cm met het doekRedelijke staat: oude versteviging/achterdoek, kleine vlek en craquelé, spijkergaten in de rand van het doek. Bedankt om de verschillende foto’s voor meer details te bekijken.Een opgerolde poster zal in een koker verzonden worden.