Annie Famose - Ski - originele affiche - 1968Prachtige originele affiche van Annie Famose (volwaardig lid van het beroemde Franse skiteam uit de jaren 1960).Originele affiche, gerold, in goede staat.Gebruikssporen (zie foto's)Lichte plooi, lage marge.Formaat: 59 x 84 cmZeer zorgvuldig verzonden