die katholieken en calvinisten tegenover elkaar plaatsten.
Herkomst: heraldiek ex-libris van baron de Nervo
Veiling loopt tot
27 januari, 22:34
Prachtig exemplaar, ingebonden in een zeer fraaie romantische band, uitgevoerd in vol maroquin met lange korrel in kersenkleur, versierd met een fraai motief van de kathedraal, in reliëf gestempeld in het midden van de platen, friese rand en dubbele gouden filetten als omlijsting, rug met nerfaccenten onderstreept door gouden filetten, fleurons en kleine fers, binnenringen, hoeken rijk versierd, alle randen goudZeldzame geïllustreerde editie van "La Henriade"" uitgegeven door Louis Janet in 1825