Dit is een Engelse Georgische stijl Queen Anne messing kroonluchter, ook bekend als een bal kroonluchter.Het is geïnspireerd door ontwerpen uit de 17e eeuw uit de Nederlandse Gouden Eeuw.Het ontwerp wordt gekenmerkt door een centrale stam met messingbollen en sierlijk krommende armen.Het bevat meestal een grote, gepolijste bal aan de onderkant.met 6 armenGoede gebruikte staatHerkomst: Engelandmateriaal: messingHeel mooi, groot en zwaar.Afmetingen: 70 cm x 60 cmVerzending geregistreerd