Keramische lamp “Horus”, gesigneerd door Georges Deliège.Gemaakt in de 20e eeuw, circa 1970, weerspiegelt deze sculpturale lamp de moderne artistieke taal van de kunstenaar en zijn belangstelling voor symbolische vormen. Uitgevoerd in keramiek combineert het werk functioneel ontwerp met een sterke sculpturale aanwezigheid.Goede staat. Een kleine stabiele haarlijnscheur in het keramische lichaam is aan de achterzijde zichtbaar (zie foto's).Georges Deliège (1930–2010) was een Belgische schilder en keramist geboren in Luik. Hij studeerde aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten in Luik tussen 1961 en 1967, en latere specialiseerde hij zich in beeldhouwkunst en keramiek aan de Academie van Braine-l’Alleud. Hij werkte ook als docent beeldende kunsten.AfmetingenKeramische voet (zonder lampenkap):Hoogte: 19 cm; Breedte: 19 cm; Diepte: 6 cmMet lampenkap: Hoogte: 40 cm; Breedte: 26 cm; Diepte: 19 cmHerkomst: Privécollectie (Verworven door de huidige eigenaar)