Zilveren rendier met arreslee en putti, bonbonmand, Georg Ruth, Hanau, Duitsland ca.1895.Zeer hoge kwaliteit uitgevoerd tafelstuk van een rendier met arreslee en putti.De arreslee is versierd met een zwaan met vleugels voorop.De bak, waar bonbons of in kunnen is versierd met rocailles en bloemen.Gekeurd {maker}:- GR: Georg Ruth, Hanau, Duitsland {vanaf 1891}.- 930: 930/1000 zilver, eerste gehalte.Geïmporteerd door:- Linkslopende leeuw: eerste gehalte zilver, Engeland.- Leopardshead: Londen.- Jaar g: 1902.- ETB: Edwin Thomson Bryant.Afmeting: 26 cm - 13,2 cm - 9 cm {lxhxd}.Gewicht: 370 gram.Conditie: uitstekend.Wordt aangetekend en verzekerd verstuurd.