Groningse gelegenheidslepel met getordeerde gedecoreerde steel met bekroning van een historisch figuur. Gestempeld met: Belastingstempel Bijltje, Hollands Garantieherkeur Z 11 Hoofdletter M in vierkant en Hoofdletter Q in cirkel Jaarletter 5T 1721/1722. Afmetingen Lengte 19,5 cm, Gewicht 59 Gram. Gelegenheidslepel is in zeer fraaie staat, verzending met track en trace.