Een verfijnde Chinese gelaagde displaystand, vervaardigd uit Chinese kweepeerhout met een warme roodbruine afwerking.De standaard bestaat uit een rechthoekige open kast met een asymmetrische opstelling van gestapelde planken, waardoor een levendige en goed uitgebalanceerde compositie ontstaat. De zijpanelen zijn verrijkt met fijn gereticuleerde uitsparingen in de vormen van vazen, waaiervormen en meer. Aan de rechterkant is een extra klein tafelachtig displayplatform bevestigd.Ontworpen voor het tonen van objecten van de geleerde, kleine beeldhouwwerken, bronzen of porseleinen stukken, werd dit type gelaagde standaard traditioneel gebruikt in Chinese scholar’s studios en interieurs om visuele hiërarchie en ritme te creëren bij het presenteren van waardevolle items.Periode: China – Laat Qing-tijdperk tot Eerste Republiekperiode (eerste helft 20e eeuw).AfmetingenHoogte 51,1 cm, Breedte 50,5 cm, Diepte 10,6 cm.In zeer goede staat, met lichte gebruikssporen die passen bij de leeftijd en enige verkleuring. Raadpleeg de foto's voor een duidelijke referentie van de staat.