Een verfijnde Chinese gelaagde displaystand, vervaardigd uit donkerbruin gelakt hardhout.De basis bestaat uit een asymmetrisch gestapeld platform met meerdere niveaus, ontworpen voor het tentoonstellen van studieobjecten, kleine beeldhouwwerken of porselein. Elke trede wordt ondersteund door fijn gesneden opengewerkte beugels, met gestileerde geometrische en scrollmotieven. Het gelakte oppervlak heeft een zachte glans, die de nerf van het hout benadrukt.Zulk soort gelaagde standaards werden traditioneel gebruikt in geleerdenstudio's en interieurs om evenwichtige composities en visuele hiërarchie te creëren bij het tonen van waardevolle objecten.Periode: China - laat-Qing periode tot vroege Republiek periode (eerste helft 20e eeuw).AfmetingenHoogte 21,2 cm, Breedte 55 cm, Diepte 11,5 cmIn zeer goede staat, met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Raadpleeg de foto's voor een duidelijke referentie van de staat.Houd er rekening mee dat door de feestdagen de verzend- en verwerkingstijden langer kunnen zijn. Bedankt voor uw begrip.