Beschrijving: Ik bied u dit complete stuk Adra 013 (gepaard), een maanmeteoriet aan.Type: Lunar Melt Breccia Meteorite.Herkomst: gevonden in Marokko.Gewicht: 59,69 gOpgericht in: 2023Geschiedenis: Aangekocht in 2025 bij een meteorietdealer in Marokko.---------------Een prachtig stukje van de maan!----------------Wetenschappelijke detailsClassificatie: Maanmeteoriet (smeltbreccia) – 1 van de 51 officieel goedgekeurde meteorietenLocatie: Adrar 013 – 27°07’48.70’’N, 01°02’01.43’’E, Adrar, AlgerijeFysieke kenmerken: Verschillende grijsgroene fragmenten, waaronder een grote steen van 3 kg.Petrografie: Smeltbreccie met grijsgroene klasten in een anorthietrijke smeltgesteentematrix, met stromings- en afkoelingsstructuren.Belangrijkste fasen: pigeoniet, gezoneerde augiet, olivijnKleine fasen: ilmeniet, chromiet, troilietGeochemie: Olivine Fa24.0 ±0.1, Pigeonite Fs25.0 ±1.5 Wo10.0 ±0.5, Gezoneerde Ca-pyroxeen Fs23.4 ±3.2 Wo29.3 ±6.2, Calcic plagioclase An95.8 ±0.8FB#galerielithique.Dank je wel.Patrice Bachelier.