Fraai antiek houten kistje dat rondom prachtig is gedecoreerd met geëmailleerde plaquettes.Is van Belgische herkomst en dateert uit de eerste helft 20e eeuw.De conditie is goed met lichte leeftijdssporen.Afmetingen: 25 x 13 x 10 cm.