Prachtig en decoratief geagatiseerd fossiel hout uit Madagaskar, daterend uit het Mesozoïcum (Laat-Trias tot Jura). Dit indrukwekkende specimen toont een fraaie combinatie van gepolijste agaatstructuren en ruwe natuurlijke fossiele textuur, waardoor zowel de mineralisatie als de oorspronkelijke houtstructuur goed zichtbaar zijn.De gepolijste zijde laat duidelijke agaatbanden en chalcedoonformaties zien, met natuurlijke holtes en kristallijne details. Het contrast tussen het glanzende gepolijste oppervlak en de ruwe, onbewerkte achterzijde maakt dit stuk bijzonder aantrekkelijk als verzamelobject, interieurstuk of vitrinespecimen.Het stuk is stabiel opgesteld, zelfstandig staand, en verkeert in zeer goede staat, zonder breuken of restauraties.Type: Geagatiseerd fossiel houtGeologische periode: Mesozoïcum (Laat-Trias – Jura)Herkomst: MadagaskarAfmetingen: 14 × 9 × 10 cmGewicht: 1,6 kgStaat: Zeer goed Bewerking: Twee zijde gepolijst, overige zijden natuurlijk ruwEen karaktervol en esthetisch specimen met zowel wetenschappelijke als decoratieve waarde, geschikt voor verzamelaars, liefhebbers van fossielen en natuurlijke interieurobjecten.