Gaston Darbour (1869-1964)Jonge meisje met klaprozen, 1897Lithografie op velijnpapier.Het blindstempel van L'Estampe Moderne in de rechterbenedenhoek.Afmetingen+Grootte van het vel: 30 x 40 cm / 11,8 x 15,7 inch.In zeer goede staat, met enkele kleine vlekken aan de randen. Afbeelding zeer schoon met levendige kleuren. Niet ingelijst.Gepubliceerd door Masson & Piazza, Parijs.Niet onvergelijkbaar met de Maitre de L'Affiche-serie, was L'Estampe Moderne een portfolio dat tussen 1897-98 werd gedrukt, uitgegeven door Imprimerie Champenois, Parijs, en bestond uit 24 maandelijkse portfolios, met vier originele litho's in elk. Elk werd exclusief voor deze serie vervaardigd.Net als Mucha waren enkele van de bijdragende kunstenaars Rhead, Meunier, Ibels, Steinlen, Willette en Grasset.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.