G. Lange/P. de Balaschoff - L'armée allemande sous l'empereur Guillaume II - Paris, Haar & Steinert, 1890 - (8),207,(1)pp. - originele leren band met handgekleurd wapen van Saksen. Compleet met 45 kleurenlitho's en 620 illustraties in de tekst. Van het beschermende vloeipapier bij de litho's ontbreken diverse vellen, de lithografieën zelf zijn in uitmuntende staat. Prachtig boek over het leger onder Keizer Wilhelm II, met aandacht voor alle facetten: uniformen, helmen, sabels, onderscheidingen etc. Zie de foto's voor een goede indruk.