Franse devotionele crucifix uit het einde van de 19e eeuw (circa 1880–1900).Het kruis is vervaardigd uit verguld metaal en voorzien van een fijn uitgewerkt Christusfiguur.Het object wordt geleverd met de originele lederen presentatie-etui met goudopdruk en een blauwe fluwelen binnenzijde, voorzien van het etiket van G. Boumard (Parijs).Normale sporen van ouderdom en gebruik, passend bij de leeftijd.Een fraai en authentiek religieus juweel uit de Belle Époque-periode.