Een antieke Frommann & Morian speelkaart in een presse papier met doos voor display en certificaat (zie foto's)Het certificaat is uitgegeven door een Amsterdams antiquariaat: Antiquariaat “Pieter Mefferdt”, Willemsparkweg 37, 1071 GP Amsterdam.Lithografie getiteld “Tempo de Valse”. Afbeelding van een muzikant met een blaasinstrument. Een uitgave van de Duitse speelkaartenfabrikant Frommann & Morian, Darmstadt, Duitsland (1860), gesigneerd door H.A. Kenter.