Aangeboden uit verzameling antiek uurwerk staartklok met slinger voor restauratie. Omstreeks 1880. Met opzij de 4 jaargetijden in latoenkoper.Herkomstland Nederland Friesland. Alle wielen en hebels aanwezig. Zonder gewicht en ketting.In mooie staat met weinig gebruikssporen.