Prachtige foto gesigneerd door het Franse icoon Brigitte Bardot. Hier naast Alain Delon.Gecertificeerd door Beckett met zijn certificaat van echtheid en een uniek nummer dat op de ondertekende foto is aangebracht en dat vermeld staat op de Beckett-website.Naast het ondertekenen van deze foto door mevrouw Brigitte Bardot voor advertenties, gaat dit om een zeldzame inscriptie.In perfecte staat