Fraai werk in olieverf op paneel voorstellende een besneeuwd winterlandschap bij ondergaande zon.Mooi schilderij van de Belgische kunstenaar Frédéric François Albert Braconier (1901 – 1985).De conditie is goed. Gesigneerd en gedateerd linksonder.Met de lijst meet dit paneel 30 x 24 cm.