Indrukwekkende en prachtige bronzen sculptuur uit Wenen, groot formaat, met koudepatinering, gemarkeerd en gesigneerd door Bergmann (foundatiestempel), en Geschützt (de letters GESC zijn nog leesbaar).Het stelt een grote bizon voor die aanvalt. Het is een zeldzaam en uitzonderlijk stuk vanwege zijn onderwerp en grootte.Zeer mooie gouden patina. Restanten van polychromie op sommige plaatsen, vooral in de pupillen van de ogen.Einde van de 19e eeuw, rond 1900.Gemarkeerd onder de buik (zie de foto's).Hij heeft heel veel details, variërend van de nagels van zijn hoeven tot het haar op zijn hoofd, evenals de uitdrukking die zijn ogen uitstralen.Afmetingen: 8 x 3,5 x 13 cm.Gewicht: 547 gram.Goede algemene staat. Hij is meer dan 150 jaar oud!Sporen van de tijd op de patina.De foto's maken volledig deel uit van de beschrijving, je moet ze goed bekijken.Let op verzamelaars en liefhebbers van mooie decoratieve objecten.Snelle en verzorgde verzending.