prachtige goed werkende Franse houten schoolklokmet een groot goed werkend uurwerk de kast is rijk bewerkt met houtsnijwerk en decoratieve hoekstukkenmaandlopermet opdraaisleutelhouten wijzerplaat met cartouche en Romijnse cijfersdergelijke klokken dateren uit de 19e eeuw Henri || stijlwordt goed verpakt en aangetekend verzondeniets hogere verzendkosten door speciale verpakking