Prachtig klein olieverfschilderij, Franse School (XXe eeuw), dat een dorp in de sneeuw afbeeldt.Prachtige kleurencompositie, kijk goed naar de foto's, de lucht is op prachtige wijze behandeld.Bevat een handtekening linksonder « Calès ». Schilderij verkocht inclusief lijst.Zorgvuldige verzending en opvolging.