Bijzonder mooi impressionistisch stilleven met witte narcissen in een bruine vaas op tafel, geschilderd in olieverf op eiken paneel rond 1930 door Suzy Dutilleux.Over gaar is weinig te vinden maar ze was werkzaam in in het begin van de 20e eeuw.Schilderde voornamelijk bloemstillevens.Uitstekende conditie met een paneelmaat van 35x25 cm.