Origineel zeeschilderij, dat een gevallen trawler bij laag water in een haven afbeeldt, een typisch werk van de Franse schilder Claude Fauchère, bekend als F. Claude.Deze schilderij onderscheidt zich door een evenwichtige compositie, een mooie palette van blauwen en okers, evenals een expressief werk op de materie en de lijnen, kenmerkend voor de Franse maritieme schilderkunst van de 20e eeuw.Details van het werkArtiest: F. Claude (Claude Fauchère, geboren in 1936 in Parijs)Techniek: Olie op doekAfmetingen : ca. 45 × 55 cm (zonder lijst)Handtekening: onderaan links ondertekenenOnderwerp: haven scène / trawler / marinePeriode: tweede helft van de 20e eeuwOud, sober kader, klaar om opgehangen te worden.Staat:Goede algemene staat gezien de leeftijd.Geen zichtbare restauratie, natuurlijke patina van de tijd die de charme van het kunstwerk versterkt.Over de artiestClaude Fauchère is een Franse marinekunstenaar, afgestudeerd in toegepaste kunsten, gewaardeerd om zijn authentieke en zeer decoratieve havenlandschappen. Zijn werken worden regelmatig aangeboden in gespecialiseerde veilingen en privécollecties.