Portret van een jong meisje - after Léon Bazile PerraultSchilderij Léon Bazile Perrault (after)Het originele schilderij is gemaakt door de Franse schilder Léon Bazile Perrault in 1874.Dit prachtige werk is gemaakt in 1925, getekend door M.BriezOlieverf op doekGetekend links bovenaan M.BriezGedateerd links bovenaan 1925Afmetingen: 97x80cm met kaderAfmetingen: 80x64cm zonder kaderLéon Bazille Perrault (Poitiers, 16 juni 1832 - Royan, 16 augustus 1908) was een Frans kunstschilder. Hij wordt gerekend tot de academische kunst.Kan bij mij thuis opgehaald worden of verzekerd verzenden met track en trace code