Dit prachtige wandtapijt toont een romantisch dansend 18e-eeuws paartje in een weelderige tuin met cypressen, bloemen en een rivier op de achtergrond, geweven in rijk wol met levendige roze, groen en goudtinten. Het is afgewerkt met een brede geplooide goudkleurige passementerierand en hangt aan een houten stang met boluiteinden voor authentieke presentatie. Afmetingen ca. 83x63 cm (zichtbaar paneel), perfect als eyecatcher in een klassiek interieur.Stijl en periode: Franse of Belgische gobelin/Aubusson-stijl, ca. 1940-1970, geïnspireerd op Louis XV rococo met galant tafereel van dansend paar in pastorale setting.Conditie: Zeer goed; kleuren fris, geen scheuren of mot, randen intact, minimale slijtage.Zorgvuldige verpakt en aangetekend verzonden.