Nouveau Atlas François Contenant La France Ses 12. Gouvernements Generaux, Les Archevêchez, Evêchez, Le Nombre Des Paroisses En Chaque Diocese......Fraaie Atlas uit 1719, door Jacques Chiquet.Met schutbladen voor en achter, gegraveerde titelpagina met datering.De atlas bevat 15 kaarten van Frankrijk en is op zichzelf compleet. Oorspronkelijk zijn er in dezelfde band meerdere kaarten ingebonden geweest (achter de atlas van Frankrijk).Originele band uitgevoerd in groen karton. De rug is wat sleets. De inhoud van het boek is goed. Lichte gebruikssporen zoals een enkel vlekje hier en daar. Zie foto's voor de details van alle kaarten.Afmetingen band: 19,5 cm (hoogte) x 27,5 cm (breedte) x 2 cm (dikte).