Frankrijk – Een mooie verzameling van 120 kaarten van Frankrijk. – Cambrai, Parijs, Valenciennes, Mont-Saint-Michel en andere Franse dorpjes – Ansichtkaart (120) – 1900-1930
Lot van 120 kaarten van FrankrijkEr zijn prachtige kaarten voor verzamelaars.Alle kaarten zijn gescand.geschreven kaarten en nietGoede staat, met enkele gebruikssporen.Verzending bpost pakket tegen ondertekening met verzekeringen.