Frankrijk – Medaille van Sainte-Hélène – Napoleon I – bronzen met origineel lint – ca. 1857OmschrijvingHerdenkingsmedaille genaamd 'Médaille de Sainte-Hélène', opgericht in 1857 door Napoleon III om oud-soldaten en zeelieden te eren die onder Napoleon I dienden tussen 1792 en 1815.Avers :Gekroonde buste van Napoleon I, legenda "NAPOLEON I KEIZER".ReversAan mijn gloriecompagnonsZijn/haar laatste gedachteSTE HÉLÈNE5 mei 1821Perifere bijschrift: “Campagnes van 1792 tot 1815”.RubanZijden lint, groen met vijf verticale rode banden — gebruikssporen passend bij de leeftijd.KenmerkenMetaal: bronsDiameter: ≈ 32 mmHoogte medaille alleen: ≈ 51 mmPeriode: 1857 (Tweede Keizerrijk)Herkomst: FrankrijkOude en egale patina. Gebruikssporen en slijtage van het lint, wat de echtheid bevestigt. Geen recente reiniging of polijsting.Historisch en emblematisch object van de Napoleontische veteranen.De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving.staatGoede oorspronkelijke staat met oude patina.Antiek lint, versleten maar volledig.Bekijk gedetailleerde foto's.VerzendingZorgvuldige verzending met trackingnummer.