15 centimes groen van hoge kwaliteit, zeer mooi en zeldzame tint donkerder (flesgroen), gestempeld ster op brief met correspondentie van Parijs naar Parijs. Waardering: 4800 € Prachtig, gesigneerd Roumet. Certificaat