Zeer fraaie Art Deco glazen vaas van François Théodore Legras (1839-1916) (XL)In zeer goede staat, geen chipjes of beschadigingen.Met floraal motief.Periode begin 20e eeuw.Hoogte: ongeveer 28 cm.Onderkant diameter: ca. 11 cm.Diameter in het midden: ca. 9,5 cm.