Ca. 1900. Cristallerie de St Denis, FrankrijkPrachtige vaas, model Cambrai, kegelvormige vaas met guilloché bodem en verguld.Dit zeer gezochte model is opgenomen in het referentiewerk van J. Vitrat (2012) (zie foto’s)Subliem emaillerenwerk van hoge kwaliteit uit het begin van de twintigste eeuw. Het kleurcontrast in het emaille is treffend, met een perfecte colorimetrie van het kleurenpalet.Hoogte: 21 cmVaas in goede staat met een zeer dik glazuur en een grote fijnheid van uitvoering. Te melden een kleine scheur van 2 mm aan de hals, bijna onmerkbaar, en een luchtbel tijdens het bakproces op het guilloché‑patroon van 1 mm.Zeer veilige verzending met dubbele bescherming.volgnummer en ad valorem-verzekering