FORTIS skyleader horloge uit de jaren zestig met stalen kast, datum, verguld en gesigneerd automatisch en uitstekend lopend uurwerk Het 60+ jaar oud horloge verkeert in sublieme staat en lijkt relatief zelden te zijn gedragen