Prachtige set van twee Fucsia 3 pendelarmaturen, uitgegeven door Flos, ontworpen door de meester van het Italiaanse design Achille Castiglioni (6 lampen, 2 groepen van 3).Iconisch voor modern design, onderscheidt de Fucsia 3 zich door haar drie transparante, gesmolten glazen diffusers, elegant opgehangen, die een warme en verfijnde verlichting bieden. Een tijdloze armatuur, perfect geschikt voor een keuken-eiland, een eetkamer of een ruimte met een moderne architectuur.Uitgever: FlosOntwerper: Achille CastiglioniModel: Fucsia 3Aantal onderdelen: 2 identieke ophangingen.Materialen: transparant gesmolten glas, metalen structuur.Verstelbare hoogteMinimale en normale gebruikssporen gerelateerd aan zorgvuldig huishoudelijk gebruik.Volledig functioneel